Dy superderbi në çerekfinale të Ligës së Kampionëve

0

Në Nyon është tërhequr shorti i çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve.

Rrethi i ardhshëm i elitës së futbollit evropian, vjen me disa super-përballje.

Kryendeshjet e çerekfinaleve do të jenë Bayern Munich-Real Madrid dhe Juventus-Barcelona.

Në çerekfinale takohen:

Atletico Madrid-Leicester City

Borussia Dortmund-Monaco

Bayern Munich-Real Madrid

Juventus-Barcelona

Share.